Bez telefonu nie ma pracy biurowej, jest konieczny nie tylko w call center. Dobry telefon to efektywna komunikacja z klientem oraz komfort pracy dla każdego pracownika. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest telefoniczna obsługa klienta, warunkiem powodzenia biznesu jest właściwe dobranie słuchawki nagłownej z mikrofonem do telefonu VoIP.

Słuchawki jako element niezbędny do pracy nie tylko w call center

Zakup sprzęt profesjonalny i najwyższej jakości. Szeroki wybór jest dostosowany do potrzeb firmy. Znajdziesz go na platora.pl Twoja firma rozwinie swoją działalność i zyska nowych klientów poprzez zastosowanie specjalistycznych słuchawek call center. Twoja komunikacja z klientem otrzyma nową jakość. Zdecyduj się na zestaw, czyli słuchawki Platora z telefonem VoIP Yealink. Produkty są trwałe w eksploatacji i łatwe w obsłudze.

Telefon do biura i call center  

Słuchawki nagłowne z mikrofonem na www.platora.pl to idealne rozwiązanie do każdego biura niezależnie od wielkości oraz do call centre. W zestawie słuchawkowym znajdziesz telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Platora Basic-D. Wybierz serię Platora Pro-D przeznaczoną specjalnie do pomieszczeń o podwyższonym natężeniu hałasu. Unikniesz przemęczenia oraz zwiększysz swoją produktywność.

Zobacz jakie słuchawki wybrać? Przewodowe czy bezprzewodowe?