Bez telefonu nie wyobrażamy sobie pracy biurowej, nie tylko w call center. Dobry telefon zwiększa efektywność pracy, a przede wszystkim powinien zapewnić pracownikowi komfort pracy ze względu na specyficzne warunki – cały czas w słuchawkach i przy mikrofonie. Wszędzie tam, gdzie wdrożono telefoniczną obsługę klienta, warunkiem powodzenia biznesu jest odpowiedni dobór słuchawek nagłownych do mikrofonu z telefonem VoIP.

Słuchawki konieczne w pracy

Zaopatrz się w sprzęt profesjonalny i najwyższej jakości. Szeroki wybór dostosowany do potrzeb firmy znajdziesz na www.platora.pl Twoja firma uzyska nowe możliwości rozwoju poprzez zastosowanie specjalistycznych słuchawek call center. Poprawisz komunikację z klientem, jeżeli zdecydujesz się na zestaw, czyli słuchawki Platora z telefonem VoIP Yealink.

Zestawy z telefonem do codziennej pracy

Słuchawki nagłowne z mikrofonem na Platora.pl to rozwiązanie do każdego biura niezależnie od wielkości oraz do call centre. Zestaw słuchawkowy posiada telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Platora Pro-D. Możesz wybrać serię Platora Premium-D przeznaczoną specjalnie do pomieszczeń o podwyższonym stopniu hałasu. Pracownicy unikną przemęczenia, a dodatkowo zwiększą swoją produktywność. Seria posiada specjalne wzmocnienia chroniące przed uszkodzeniami w trakcie długotrwałej pracy. Jest trwała w użytkowaniu i łatwa do obsługi.