Bez telefonu nie wyobrażamy sobie pracy biurowej, nie tylko w call center. Dobry telefon zwiększa efektywność pracy, a przede wszystkim powinien zapewnić pracownikowi komfort pracy ze względu na specyficzne warunki – cały czas w słuchawkach i przy mikrofonie. Wszędzie tam, gdzie wdrożono telefoniczną obsługę klienta, warunkiem powodzenia biznesu jest odpowiedni dobór słuchawek nagłownych do mikrofonu z telefonem VoIP.

Słuchawki konieczne w pracy

Zaopatrz się w sprzęt profesjonalny i najwyższej jakości. Szeroki wybór dostosowany do potrzeb firmy znajdziesz na http://attel.pl/. Twoja firma uzyska nowe możliwości rozwoju poprzez zastosowanie specjalistycznych słuchawek call center. Poprawisz komunikację z klientem, jeżeli zdecydujesz się na zestaw, czyli słuchawki Axtel z telefonem VoIP Yealink.

Zestawy z telefonem do codziennej pracy

Słuchawki nagłowne z mikrofonem na http://attel.pl/ to rozwiązanie do każdego biura niezależnie od wielkości oraz do call centre. Zestaw słuchawkowy posiada telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Axtel M2 Duo. Możesz wybrać serię Axtel Pro duo NC WB przeznaczoną specjalnie do pomieszczeń o podwyższonym stopniu hałasu. Pracownicy unikną przemęczenia, a dodatkowo zwiększą swoją produktywność. Seria posiada specjalne wzmocnienia chroniące przed uszkodzeniami w trakcie długotrwałej pracy. Jest trwała w użytkowaniu i łatwa do obsługi.